forum

*
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте. Април 03, 2020, 13:34:23

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

logo

Прикључите се дискусији, изнесите своје мишљење, дaјте свој допринос борби за праве вредности! › Регистрација
Странице: [1]   Иди доле
  Штампај  
Аутор Тема: Ромпеј Јахјаги: Како се зовете, драга?  (Прочитано 1760 пута)
Гога
Уредништво
Ветеран
На мрежи На мрежи

Поруке: 12464

Погледај профил
« послато: Јул 19, 2012, 04:53:55 »

Ромпеј Јахјаги: Како се зовете, драга?

What`s your name, dear? - прошаптао је Ромпеј Јахјаги непосредно пред почетак конференције за новинаре, док су стајали за говорницом у седишту ЕУ у Бриселу.

И он се збунио: Знам да си драга, aл не знам ти име

Херман ван Ромпеј није могао да се сети имена косовске председнице Атифете Јахјаге, па ју је непосредно пред почетак конференције за новинаре упитао како се зове.

"Како се зовете, драга (What`s your name, dear)?"
- прошаптао је Ромпеј Јахјаги непосредно пред почетак конференције за новинаре, док су стајали за говорницом у седишту ЕУ у Бриселу.

Снимак је, уз изјаве Ромпеја и Јахјаге, објавила интерна телевизија ЕУ.

"Јах-ја-га",
два пута је поновила косовска председница - иако се са снимка пред почетак сусрета јасно из њиховог ћаскања могло чути да су се раније већ састајали.

Ово је последњи у низу гафова европских званичника у последњих неколико месеци   (Вести)
Сачувана

* Моје племе сном мртвијем спава *
Гога
Уредништво
Ветеран
На мрежи На мрежи

Погледај профил
« Одговор #1 послато: Јул 19, 2012, 04:55:53 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VLDiWWanSS8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VLDiWWanSS8</a>

Сачувана

Zeka
Ветеран
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 709

Zeka

Погледај профил
« Одговор #2 послато: Јул 19, 2012, 11:17:02 »

Мислим да му је ова овако одговорила:
"Зовем се Јах..ја..га ...па ти ако си расположен за мало јахања...
 наврати после а и ноге ће ти оперем па има после да будеш ко нов. Неће моћи ни Ештонка да те препозна...
 када се вратиш..има да јури около да се распитује који си и одакле си...
Сачувана

Ал' тирјанству стати ногом за врат, 
довести га к познанију права, 
то је људска дужност најсветија!
Гога
Уредништво
Ветеран
На мрежи На мрежи

Погледај профил
« Одговор #3 послато: Август 03, 2012, 23:14:22 »

хихи, да ли ће Тома исто овако да је пита: "Како се зовете, драга" или ће из цуга да јој потрефи име  Cheesy

Све време размишљам о тој "могућности" , да Тома са њом  крене у преговоре и хвата ме јези при томе. Па није ваљда сишао са ума да прихвати преговарање са онима који су нам отели део земље, па би још са нама да преговарају како да им помогнемо да је уреде...
Сачувана

Странице: [1]   Иди горе
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!