forum

*
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте. Фебруар 26, 2020, 00:59:20

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

logo

Прикључите се дискусији, изнесите своје мишљење, дaјте свој допринос борби за праве вредности! › Регистрација
Странице: [1]   Иди доле
  Штампај  
Аутор Тема: "КРАЉИЦА ЕВРОПЕ" у посети Србији: Ово нисте знали о њој  (Прочитано 1099 пута)
moka
Ветеран
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 901

Погледај профил
« послато: Јул 10, 2015, 04:37:45 »

"KRALJICA EVROPE" Ovo niste znali o Angeli Merkel: Nudizam, poreklo i "romb moći"

Angela Merkel je prva žena na mestu kancelara Nemačke (od 2005) i lidera stranke CDU (od 2000)

Iz studentskih dana

. Doktorirala je hemijsku fiziku u Istočnom Berlinu, a studirala u Lajpcigu
.  Rođena je 17. jula 1954. u Hamburgu, odrasla u Istočnoj Nemačkoj, gde su joj se roditelji preselili
.  Devojačko ime joj je Angela Kesler. Udala se 1977. za studenta Ulriha Merkela, od koga se razvela 1982, ali je zadržala prezime
.  Od osamdesetih je u vezi s Joahimom Zauerom, kvantnim hemičarem, a venčali su se 1998.
.  Nema dece, njen muž Joahim ima dva odrasla sina iz prvog braka

.  Kao studentkinja je bila nudista. Više nije

.  Odlično govori ruski, a preko dede po ocu je poljskog porekla
.  U politiku se uključila odmah posle pada Berlinskog zida 1989. i ušla u Hrišćansko-demokratsku uniju (CDU)

CDU preuzela od Helmuta Kola

.  Politički mentor joj je bio Helmut Kol, legendarni kancelar i predsednik CDU
.  Već 1990. postala je ministarka za žene i omladinu, 1994. za životnu sredinu i nuklearnu bezbednost

.  Kada su u javnost izašle Kolove finansijske afere, CDU je 1998. izgubio izbore, a ona ga se odrekla

Pobeda u stranci

.  Na izborima za lidera CDU 2000, pobedila je Volfganga Šojblea, aktuelnog ministra finansija i najbližeg saradnika
.  Njen karakterističan položaj ruku (šake spojene u obliku romba) mediji su nazvali „dijamant Merkelove“ ili „romb moći“

.  Zovu je: kraljica Evrope, lider EU, gvozdena kancelarka, čelična Angela, najmoćnija žena na svetu

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/573993/KRALJICA-EVROPE-Ovo-niste-znali-o-Angeli-Merkel-Nudizam-poreklo-i-romb-moci

Та најмоћника жена на свету је била у посети Вучку и Србији,на крају мало свратила код Томе,председника Србије.Овај први већ расте као квасац,сав важан,а Тома се припремио да тражи помоћ по питању грађана које је захватио "замор",у вези са евроинтеграцијама.

Медији пишу да челична Ангела боје свог сакоа одређује према свом расположењу као и у зависности где иде,са киме се тог дана састаје.У њеном облачењу крије се тајна,а ево које боје је носила у Београду.

CRVENI SAKO: Sastanci manje formalne atmosfere

SVETLO ZELENI SAKO Isti odevni predmet Merkelova je nosila tokom rezgovora o situaciji u Grčkoj

Vučić: Poseta Merkelove je počast za Srbiju, ali i satisfakcija za mene lično

- Ponosan sam na ovo veče. Hvala Angeli Merkel što je umela da poštuje ekonomske reforme koje je Srbija sprovela, koje nam otvaraju vrata u svetu, a koje samo mi Srbi ne umemo da poštujemo - ovako je sinoć sumirao utiske premijer Srbije o sastanku sa nemačkom kancelarkom koja je juče stigla u Beograd.

Večera je trajala sat vremena duže od predviđenog, što je prilično neubičajeno za kancelarku koja se uvek u minut drži planiranog rasporeda

- To je počast za Srbiju, ali i satisfakcija za mene lično, odnosno potvrda da sam radio vredno i posvećeno, a nek mi se u Srbiji i dalje smeju i nek misle da ne znam šta radim - rekao je Vučić u izjavi za "Blic" sinoć po završetku večere u vili "Bokeljka". Na večeru je premijer pozvao i ministra finansija Dušana Vujovića, šefa diplomatije Ivicu Dačića i ombudsmana Sašu Jankovića.

Vučić je lično ispratio Angelu Merkel na aerodromu

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/574112/Vucic-za-Blic-Poseta-Merkelove-je-pocast-za-Srbiju-ali-i-satisfakcija-za-mene-licno

Питање,шта је донела,а шта однела?
Сачувана

pidikanac
Уредништво
Ветеран
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 1584

Погледај профил
« Одговор #1 послато: Јул 10, 2015, 12:39:42 »

Однела је Косово. Вучић и компанија су га се давно одрекли, све је за њих било само питање форме и времена, на који начин и како!?
Донела је, - НАТО, бар то је јасно, остало ништа посебно. Они који су се надали неком немачком поклону, остали су празних руку! Немица не даје ништа пре него што за узврат, и више добије! То је немачки начин општења!

Оставила јесте нешто, - то је горак укус издаје која полако постаје видљива и онима који су слепо веровали, глупо се надали и на крају, перфидно остали преварени...

Сад ће уследити нови напад на Српску, Додик је "осуђен на смрт" питање је само хоће ли га склонити њихови или - опет њихови али уз асистенцију наших. Стари србски начин службовања јачима..

Сад чекам још само ко ће први да пљуне у правцу Путина па је време да спустимо завесу на овом тужном србском позоришту, наших врлих,  пајаца и кловнова...
Сачувана
Странице: [1]   Иди горе
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!