forum

*
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте. Децембар 17, 2017, 12:09:46

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

logo

Прикључите се дискусији, изнесите своје мишљење, дaјте свој допринос борби за праве вредности! › Регистрација
Странице: [1]   Иди доле
  Штампај  
Аутор Тема: Џенкинс:Србија је свачија породица  (Прочитано 619 пута)
moka
Ветеран
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 814

Погледај профил
« послато: Јул 26, 2015, 09:01:10 »

Џенкинс:Србија је свачија породица

Bivši bek Crvene zvezde Čarls Dženkins govorio je na njujorškom radiju o vremenu provedenom u Srbiji.

On je istakao da je zavoleo kulturu i ljude u našoj zemlji i dodao da je Zvezda spasila njegovu karijeru kada ga je dovela.

Dženkins je posle dve odlične sezone u crveno-belom dresu potpisao ugovor sa italijanskim Armanijem.

„Svima govorim da me je Zvezda spasla. Nakon što sam završio drugu sezonu kao profesionalac, nisam imao mnogo izbora. Nisam imao listu timova koji me žele. U Srbiji su me želeli. Tu je bio i jedan tim iz Italije, ali se sećam da mi je Crvena zvezda prišla i pokazala mi koliko me želi. To je promenilo moju karijeru“, otkrio je Dženkins.

Iako u srpskoj prestonici nije imao ni blizu platu kao u NBA, to je bila nova šansa za Dženkinsa.

„Mnogi ljudi misle da nisi uspeo ako ne igraš u NBA. Ja sam dobio mogućnost da iskusim novu kulturu, gde su me prihvatili kao brata. Tamo me ljudi zovu kralju, majstore, brate, sine. Ljudi su tamo baš brinuli o meni. Oni takođe znaju i kakva su moja osećanja prema njima. Osećanje je isto, Srbija je možda mala zemlja, ali je i porodica za svakog.“

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=25&nav_id=1019821

Ретко леп и афирмативан коментар о боравку једног странца у Србији.
Сачувана

Странице: [1]   Иди горе
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!