forum

*
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте. Децембар 10, 2018, 22:08:15

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

logo

Прикључите се дискусији, изнесите своје мишљење, дaјте свој допринос борби за праве вредности! › Регистрација
Странице: [1]   Иди доле
  Штампај  
Аутор Тема: inovacije .zasto o tome ljudi cute .cega se boje .  (Прочитано 791 пута)
tihomir
Нови члан
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 1

Погледај профил
« послато: Јул 29, 2016, 23:29:01 »

na temu inovatorstva rijetko se raspravlja ,mozda zbog toga sto tu treba malo vece poznavanje odredene teme  i mnogo vise rada i ucenja od ostali djelatnosti tako da se stice utisak da vecinu ljudi to i neinteresuje .             ja se bavim proucavanjem istrazivanjem i izradom patenata iz oblasti hidraulike i stekao sam utisak da to mnoge strucnjake uopste ne interesuje odnosno nemaju pojma o tome ...............na mojojoj web stranici je prikazan jedan mali deo mojih inovacija.   tihomirpatenti wordpress.com
Сачувана
Cuburac
Уредништво
Ветеран
На мрежи На мрежи

Поруке: 1163

Погледај профил
« Одговор #1 послато: Јул 30, 2016, 05:21:13 »

Tihomire, dobro dosao na nas sajt. Odakle ti ideja da bas ovde postavis pitanja i postavke o inovacijama, mislim nas sajt je vise ekonomsko politicke prirode, a ne naucne? U svakom slucaju postavka je interesantna, inovacije su i te kako vazne za razvoj jedne zemlje, a kako u Srbiji da se tako nesto podpomogne kada ceo drzavni godisnji budzet za inovacije nije dovoljan ni koliko kostanje jednog pravilno uradjenog medjunarodnog patenta.
Сачувана
Странице: [1]   Иди горе
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!